Vjeronauk.hr http://www.vjeronauk.hr/ hr info@vjeronauk.hr Copyright 2022 Humanitarna akcija OŠ Klinča Sela http://www.vjeronauk.hr/novosti/pregled/humanitarna-akcija-os-klinca-sela/2506 http://www.vjeronauk.hr/novosti/pregled/humanitarna-akcija-os-klinca-sela/2506 Wed, 07 Dec 2022 00:00:00 +0100 Održano ŽSV Zabok http://www.vjeronauk.hr/novosti/pregled/odrzano-zsv-zabok/2505 http://www.vjeronauk.hr/novosti/pregled/odrzano-zsv-zabok/2505 Tue, 06 Dec 2022 00:00:00 +0100 U posjetu samostanu Školskih sestara franjevki http://www.vjeronauk.hr/novosti/pregled/u-posjetu-samostanu-skolskih-sestara-franjevki/2504 http://www.vjeronauk.hr/novosti/pregled/u-posjetu-samostanu-skolskih-sestara-franjevki/2504 Tue, 06 Dec 2022 00:00:00 +0100 Nebo iznad pozornice http://www.vjeronauk.hr/novosti/pregled/nebo-iznad-pozornice/2502 http://www.vjeronauk.hr/novosti/pregled/nebo-iznad-pozornice/2502 Mon, 05 Dec 2022 00:00:00 +0100 OŠ Odra za Pučku kuhinju http://www.vjeronauk.hr/novosti/pregled/os-odra-za-pucku-kuhinju/2501 http://www.vjeronauk.hr/novosti/pregled/os-odra-za-pucku-kuhinju/2501 Mon, 05 Dec 2022 00:00:00 +0100 Dođi, Gospodine Isuse http://www.vjeronauk.hr/novosti/pregled/dodi-gospodine-isuse/2500 http://www.vjeronauk.hr/novosti/pregled/dodi-gospodine-isuse/2500 Mon, 28 Nov 2022 00:00:00 +0100 Adventski hod u DV Brat Sunce http://www.vjeronauk.hr/novosti/pregled/adventski-hod-u-dv-brat-sunce/2499 http://www.vjeronauk.hr/novosti/pregled/adventski-hod-u-dv-brat-sunce/2499 Mon, 28 Nov 2022 00:00:00 +0100 I u mojoj školi živi Vukovar http://www.vjeronauk.hr/novosti/pregled/i-u-mojoj-skoli-zivi-vukovar/2498 http://www.vjeronauk.hr/novosti/pregled/i-u-mojoj-skoli-zivi-vukovar/2498 Mon, 28 Nov 2022 00:00:00 +0100 Održano ŽSV Sesvete – Dugo Selo http://www.vjeronauk.hr/novosti/pregled/odrzano-zsv-sesvete-dugo-selo/2497 http://www.vjeronauk.hr/novosti/pregled/odrzano-zsv-sesvete-dugo-selo/2497 Tue, 22 Nov 2022 00:00:00 +0100 Održano ŽSV Velika Gorica http://www.vjeronauk.hr/novosti/pregled/odrzano-zsv-velika-gorica/2496 http://www.vjeronauk.hr/novosti/pregled/odrzano-zsv-velika-gorica/2496 Tue, 22 Nov 2022 00:00:00 +0100 Održano ŽSV Novi Zagreb http://www.vjeronauk.hr/novosti/pregled/odrzano-zsv-novi-zagreb/2495 http://www.vjeronauk.hr/novosti/pregled/odrzano-zsv-novi-zagreb/2495 Tue, 22 Nov 2022 00:00:00 +0100 S. Lina Plukavec dobitnica nagrade za životno djelo Hrvatskog muzejskog društva http://www.vjeronauk.hr/novosti/pregled/s.-lina-plukavec-dobitnica-nagrade-za-zivotno-djelo-hrvatskog-muzejskog-drustva/2493 http://www.vjeronauk.hr/novosti/pregled/s.-lina-plukavec-dobitnica-nagrade-za-zivotno-djelo-hrvatskog-muzejskog-drustva/2493 Tue, 15 Nov 2022 00:00:00 +0100 Održano 1. ŽSV Zagrebačka županija - Zaprešić http://www.vjeronauk.hr/novosti/pregled/odrzano-1.-zsv-zagrebacka-zupanija-zapresic/2492 http://www.vjeronauk.hr/novosti/pregled/odrzano-1.-zsv-zagrebacka-zupanija-zapresic/2492 Tue, 15 Nov 2022 00:00:00 +0100 OŠ Eugena Kvaternika „u misijama“ http://www.vjeronauk.hr/novosti/pregled/os-eugena-kvaternika-u-misijama/2491 http://www.vjeronauk.hr/novosti/pregled/os-eugena-kvaternika-u-misijama/2491 Thu, 10 Nov 2022 00:00:00 +0100 Održano ŽSV gimnazije – Zagreb http://www.vjeronauk.hr/novosti/pregled/odrzano-zsv-gimnazije-zagreb/2489 http://www.vjeronauk.hr/novosti/pregled/odrzano-zsv-gimnazije-zagreb/2489 Mon, 07 Nov 2022 00:00:00 +0100