OŠ – rezultati školskog natjecanja

OŠ – rezultati školskog natjecanja

 

 

Nakon provedenog školskog natjecanja iz vjeronauka za osnovne škole, na području Zagrebačke nadbiskupije poredak je sljedeći (po županijama):

 

Karlovačka županija (osnovne škole na području Zagrebačke nadbiskupije)

 

 

Škola

Mentor

Bodovi

1

OŠ Slave Raškaj, Ozalj

Nikolina Bićanić

51

2

OŠ Turanj

Kristina Mihić

48.5

3

OŠ Vladimira Nazora, Duga Resa

Monika Prša

39

4

OŠ Mahično

Klara Čohan

31.5

5

OŠ Rečica

Vedran Kormoš

31

6

OŠ Ivana Gorana Kovačića, Duga Resa

Mateja Juratovac

28

7

OŠ Švarča

Marijana Grgić

23.25

 

Krapinsko-zagorska županija (osnovne škole na području Zagrebačke nadbiskupije)

 

 

Škola

Mentor

Bodovi

1

OŠ Matije Gupca, Gornja Stubica

Nikola Grden

73.5

2

OŠ Ksavera Šandora Gjalskog, Zabok

Ksenija Miškulin

72.25

3

OŠ Ante Kovačića, Zlatar

Katarina Sačer

69

4

OŠ Vladimir Bosnar Stubičke Toplice

Lovro Mihelić

63

5

OŠ Krapinske Toplice

Nikola Jakopčević

57.25

6

OŠ Đurmanec

Anica Petek

57

7

OŠ Viktora Kovačića, Hum na Sutli

Sanja Ranogajec Kučko

39

8

OŠ Pavla Štoosa, Hum na Sutli

Anamarija Prelec

37

9

OŠ Janka Leskovara, Pregrada

s. Jelena Otahal

33.75

10

OŠ Đure Prejca, Desinić

Petra Jurina

31.5

11

OŠ Konjščina

Željko Dreven

31.25

12

OŠ Franje Horvata Kiša, Lobor

Tea Cujzek

30

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zagrebačka županija

 

Škola

Mentor

Bodovi

1

OŠ Antuna Augustinčića, Zaprešić

Ilija Nikolić

94

2

OŠ Eugena Kvaternika, Velika Gorica

Nataša Čurić

91.5

3

OŠ Josipa Zorića, Dugo Selo

Željkica Bradarić

72.5

4

OŠ Vladimira Deščaka

Dominko Filipović

71

5

OŠ Bogumila Tonija, Samobor

Marija Prkić

65.25

6

OŠ Vukovina

Domagoj Topić

63.5

7

OŠ Milana Langa, Bregana

Ksenija Vilić

59.25

8

OŠ Šćitarjevo, Velika Gorica

Silvija Filipaj

56.25

9

OŠ Stjepana Radića, Božjakovina

Valentina Hajdarović

51

10

OŠ Pavao Belas, Brdovec

Martina Fitz

48.5

11

OŠ Rugvica, Dugo Selo

Ankica Tomić

44

12

OŠ Luka

Ana Martinović

37.25

13

OŠ Bistra

Ivana Rogina

33

14

OŠ Ante Kovačića

Martina Tolić

32

15

OŠ Jakovlje

Darija Belinić

31.5

 

Grad Zagreb

 

 

Škola

Mentor

Bodovi

1

OŠ Jure Kaštelana

Nada Vlajčević

98.25

2

OŠ Pantovčak

s. Monika Ana Brčić

96.75

3

OŠ Marina Držića

Violeta Raguž

93.5

4

OŠ Ružičnjak

Marija Tomečak

91.87

5

OŠ Dragutina Tadijanovića

Plamenko Nosić

91.75

6

OŠ Borovje

Željkica Kraljević

91

7

OŠ Ivo Andrić

Jelena Fujs

87.5

8

OŠ Augusta Šenoe

Josip Štefanac

87.25

9

OŠ Lotrščak

Martin Kajtazi

86.5

10

OŠ Retkovec

Mario Sobočan

80.75

11

OŠ dr. Vinka Žganca

Nataša Jelica

79.5

12

OŠ Frana Krste Frankopana

Kristina Meštrović

77.5

13

OŠ Josipa Jurja Strossmayera

Branka Erak

77.25

14

OŠ Trnjanska

Krešimir Matošević

76.25

15

OŠ Žuti brijeg

Ana Šarec

75.25

16

OŠ Petra Preradovića

Ana Delić

67

17

OŠ Bartola Kašića

Ivanka Fundak

66.5

18

OŠ S. S. Kranjčevića

Marija Užarević

65.25

19

OŠ Pavleka Miškine

Marija Miletić

64.25

20

OŠ Cvjetno naselje

Kristina Stojanović

63.5

21

OŠ Sesvete

Mirjana Princip

61

22

OŠ Josipa Račića

Mario Carević

59.5

23

OŠ Rudeš                        

Marija Menalo

57.5

24

OŠ Gračani

Slavica Franjičević

56.25

25

OŠ Odra

Marija Radočaj

53.25

26

OŠ Lovre pl. Matačića

s. Dragica Živković

53.25

27

OŠ Matije Gupca

Sandra Benasić

51.25

28

OŠ Ivana Granđe

Ferdijana Majić

49.25

29

OŠ Tina Ujevića

Celina Fišter

49

30

OŠ Mate Lovraka

Ana-Marija Janković

48

31

OŠ Jordanovac

Jelena Mihalić

47.5

32

OŠ grofa Janka Draškovića

Josipa Cingulin

44.5

33

OŠ Vukomerec

Zdravko Mikac

46

34

OŠ braće Radić

Marko Čale

44

35

OŠ kralja Tomislava

Martina Tenšek

43.75

36

OŠ Augusta Harambašića

Barbara Zgombić

42.75

37

OŠ Antuna Gustava Matoša

Mihaela Bubaš

41.25

38

OŠ Većeslava Holjevca

Karolina Cvrtak

38.75

39

OŠ Lučko

Toni Vukadin

36.5

40

OŠ Malešnica

Davor Firšt

35

41

OŠ Dragutin Domjanić

Sandra Vincelj-Šereg

34.75

42

OŠ Žitnjak

Kristina Ćibarić

33.5

43

OŠ Gustava Krkleca

Dragica Čabaj

31.5

44

OŠ Antuna Branka Šimića

Ana Matić

30.5

45

OŠ Remete

Lujza Milodanović

29.5

46

OŠ Iver, Sesvetski Kraljevec

Mirela Rod-Slipčević

29.25

47

OŠ Trnsko

Helena Jelčić

23.25

48

OŠ Jelkovec

Stipe Jolić

22.75

 

IZDVAJAMO

Održana adventska duhovna obnova za vjeroučitelje/ice…

Adventska duhovna obnovu za vjeroučitelje/ice i odgojiteljice u vjeri pod naslovom „Evo službenice… VIŠE

Sretan Uskrs

»Ali Bog ga uskrisi oslobodivši ga grozote smrti jer ne bijaše moguće da ona njime… VIŠE

Kristova pobjeda svijeta – ohrabrenje i nama danas

S početkom novepedagoške i školske godine u ovim izvanrednim okolnostima, suočavajući… VIŠE

Nadolazeći događajikalendar

  • Trenutno nema nadolazećih događaja.